Regulamin sklepu

Sklep IAMBEAUTY.pl jest prowadzony przez firmę: Broadway Beauty Sp. z o.o. Spółka Komandytowa ul. Mikołowska 150, 40-592 Katowice NIP: 8992802390, REGON: 365863362, KRS: 0000688575, KONTO BANKOWE: 09 1020 2313 0000 3502 0572 4424 dalej nazywaną Sprzedającym.

Zamówienia

Zamówienia przyjmujemy: przez sklep internetowy www.iambeauty.pl. Klient składając zamówienie przyjmuje ofertę Imbeauty.pl.

Ceny i Płatnści

Ceny podane są w złotówkach i zawierają podatek VAT. Klient ma następujące możliwości zapłaty ceny wskazanej na stronie internetowej:
płatność online za pośrednictwem systemu Przelewy24.pl lub płatności przy odbiorze (za pobraniem.)

Zawarcie umowy następuje z chwilą złożenia zamówienia przez Klienta. Realizacja zamówień płatnych za pobraniem następuje niezwłocznie, a zamówień płatnych przelewem lub za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych po zaksięgowaniu wpłaty Klienta na koncie Sprzedającego.

Wysyłka towarów

Wysyłka towarów następuje w terminie 2-3 dni roboczych od chwili otrzymania zamówienia. Wysyłki towarów realizowane są w kolejności napływających zamówień. Zakupiony towar wraz z wybranym przez Klienta dokumentem sprzedaży (faktura/paragon/rachunek) jest wysyłany wybranym przez Klienta przewoźnikiem na podany przez Klienta w formularzu zamówienia adres. Zastrzegamy sobie prawo do dokonania na bieżąco zmian zarówno w cenach towarów znajdujących się w ofercie, jak i w wysokości kosztów wysyłki, przy czym zmiany takie nie naruszają praw osób, które złożyły już zamówienia przed dokonaniem ww. zmian.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami klient dokonujący zakupu na odległość, poza salonem ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży i zwrotu towaru bez podania przyczyny i ponoszenia kosztów. Termin do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów wygasa po upływie 14 dni od dnia od otrzymania przesyłki z zamówionym przez Państwa Towarem. Bezpośrednie koszty zwrotu Towaru ponosi Klient. Instrukcja zwrotu towaru: Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży towarów, w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki z zamówionym przez Państwa towarem należy poinformować sprzedawcę o decyzji o odstąpieniu od umowy sprzedaży towarów w drodze jednoznacznego oświadczenia.

Odstąpienie od umowy sprzedaży Towaru może nastąpić m.in. poprzez wypełnienie formularza zwrotu dostępnego tutaj (pobierz formularz zwrotu towaru) lub złożenie stosownego oświadczenia osobiście w jednym z oddziałów firmy. Zwrot w sklepie internetowym Wypełnij formularz zwrotu towaru zawierający oświadczenie o odstąpieniu od umowy i prześlij go na adres [email protected] Zwrot w Salonie Broadway Beauty Wypełnij formularz zwrotu towaru zawierający oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży Towaru i prześlij go na adres [email protected] ze wskazaniem oddziału Broadway Beauty, w którym chcesz zwrócić ten Towar. Po otrzymaniu formularza zwrotu / oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży Towaru prześlemy je do właściwego oddziału Broadway Beauty i poinformujemy Cię o szczegółach dotyczących zwrotu Towaru. Wówczas udaj się do oddziału wraz z dowodem zakupu, aby dokonać zwrotu Towaru. Sugerujemy wcześniejszy kontakt z wybranym oddziałem w celu ustalenia terminu zwrotu. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży towarów przed upływem terminu do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów. W terminie do 14 dni od dnia, w którym prześlą Państwo oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży towarów i zamiarze zwrócenia zamówionych towarów należy zwrócić towar: Wysyłkowo na adres sklepu internetowego Towar należy zwrócić przesyłając go wraz ze stosownym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy sprzedaży Towaru na niżej podany adres: Broadway Beauty Sp. z o.o. Spółka Komandytowa ul. Mikołowska 150, 40-592 Katowice Z dopiskiem: ZWROT

Do przesyłki prosimy dołączyć dowód zakupu oraz formularz zwrotu towaru lub jednoznaczne oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży Towaru, co znacznie ułatwi proces zwrotu Towaru. Osobiście w oddziale Broadway Beauty Należy zgłosić się do oddziału Broadway Beauty wraz z dowodem zakupu (np. paragon). Sugerujemy wcześniejszy kontakt z wybranym oddziałem w celu ustalenia terminu zwrotu. Do zachowania terminu zwrotu Towaru wystarczy odesłanie Towaru przed upływem terminu na zwrot Towaru.

Uprzejmie informujemy, że zwracany Towar nie może nosić śladów użytkowania. Zwracany Towar powinien posiadać oryginalne opakowanie producenta. W przypadku wysyłki zwracanego Towaru bardzo prosimy o dokładne zabezpieczenie paczki, aby nie uległa uszkodzeniu lub zniszczeniu w transporcie. Zwrot dokonanych przez Ciebie płatności, w tym kosztów dostarczenia Towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę) zostanie dokonany niezwłocznie, a w każdym przypadku niepóźniej niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez Sprzedawcę oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży Towaru.

Zwrot płatności zostanie dokonany przez przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jaki został przez Ciebie użyty w pierwotnej transakcji, chyba że w sposób wyraźny zgodzisz się na inny sposób zwrotu. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Ciebie do chwili otrzymania z powrotem zwracanego Towaru lub dostarczenia przez Ciebie dowodu odesłania = zwracanego Towaru.

Reklamacje

W celu zgłoszenia reklamacji Prosimy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami: Zgłoszenie reklamacji może nastąpić m.in. poprzez wypełnienie formularza reklamacji dostępnego tutaj (pobierz formularz reklamacji) lub zgłoszenie reklamacji osobiście w jednym z oddziałów Broadway Beauty Prosimy o wydrukowanie i podpisanie wypełnionego formularza reklamacji bądź też oświadczenia o składanej reklamacji.

W przypadku braku możliwości wydrukowania bardzo prosimy o przesłanie wypełnionego formularza reklamacji na adres e-mail: [email protected] Reklamowany towar wraz z wypełnionym formularzem reklamacji lub oświadczeniem o składanej reklamacji prosimy przesłać na adres:

Broadway Beauty Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
ul. Mikołowska 150, 40-592 Katowice
Z dopiskiem: ZWROT

albo złożyć osobiście w jednym z oddziałów Broadway Beauty Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni od dnia złożenia reklamacji Towaru. O wyniku rozpatrzenia reklamacji zostaną Państwo powiadomieni SMS-em lub drogą mailową lub pisemnie. Dla celów usprawnienia procesu reklamacji Klient powinien przekazać Towar Sprzedawcy wraz z formularzem reklamacji/ oświadczeniem o składanej reklamacji.

Ochrona danych osobowych

Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204). Klient podając przy składaniu zamówienia swoje dane osobowe Sprzedającemu wyraża zgodę na ich przetwarzanie przez Sprzedającego w celu realizacji złożonego zamówienia. Klient ma w każdej chwili możliwość wglądu, poprawiania, aktualizacji oraz usuwania swoich danych osobowych.